Relaks w domu

PROJEKTANT WNĘTRZ RADOM

 

PROJEKTOWANIE MIESZKAŃ W RADOMIU

Architekt wnętrz

Mieszkasz w Radomiu lub planujesz tutaj kupić mieszkanie i szukasz projektanta wnętrz, który pomoże Ci stworzyć wymarzone miejsce do życia? Zaufaj ju. Architektura Wnętrz. Tworzymy coś więcej, niż tylko projekty wnętrz. Każda nasza realizacja to pasja, zaangażowanie i wczucie się w potrzeby klientów. Dzięki temu w wymarzonych domach mieszkają już setki naszych klientów!

pexels-vecislavas-popa-1571452.jpg
 

PROJEKTY MIESZKAŃ

UNIKALNE PROJEKTY I ARANŻACJE

Aranżacja wnętrz
kuchnia pb do wizualizacji - Obrazek19.t
kuchnia pb do wizualizacji - Obrazek15.t
kuchnia pb do wizualizacji - Obrazek17.t
salon 4.tiff
realizacje wnętrz
Aranżacja wnętrz mieszkania
kuchnia - projekt wnętrz
kuchnia projekt
Korytarz projekt
kuchnia justyna - architekt wnetrz
kuchnia justyna - projektantka wnętrz
kuchnia justyna - projekt
salon aranżacja
salon - aranżacja mieszkania
aranżacja wnętrz mieszkania
 
sypialnia - architektura wnętrz

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Biuro architektoniczne ju. Aranżacje Wnętrz to nowoczesne i kompleksowe podejście do każdej realizacji. Dostosujemy każde pomieszczenie do Twoich potrzeb i preferencji. Architekt wnętrz w Radomiu oferuje Ci fachowe doradztwo, komunikację na każdym etapie realizacji projektu, a także nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Projektowanie wnętrz to dla nas nie zawód, a powołanie. Dlatego każda aranżacja wnętrz w naszym wykonaniu spotyka się z zadowoleniem ze strony klientów. Powiedz, czego oczekujesz - wrócimy z projektem na miarę Twoich potrzeb!

 
architektura wnętrz - lampka

PROJEKT MIESZKANIA

Projektowanie mieszkań nie jest zadaniem tak łatwym, jak może się wydawać. Każde mieszkanie jest inne - i chodzi nie tylko o metraż. To przede wszystkim inna wysokość, różna kubatura, kształt czy dodatkowe utrudnienia wynikające z jego budowy. Skosy, występy lub wnęki w ścianie nie muszą być wcale utrudnieniem w aranżacji - dobry architekt wnętrz uczyni z nich atut! Nasze biuro projektowe w Radomiu stworzy projekt, który pokochasz od pierwszego wejrzenia! Stawiamy na wygodę, funkcjonalność i estetykę. Czy potrzebujesz czegoś więcej?

 

OSTATNIE PROJEKTY

Inspirująca praca

salon 1

DUŻE DOŚWIADCZENIE

Co powinno cechować dobre biura projektowe? To przede wszystkim doświadczenie, znajomość nowoczesnych rozwiązań i doskonała komunikacja z klientem. Biura architektoniczne powinny być również otwarte na pomysły klientów. Takie jest właśnie Ju. Architektura Wnętrz Radom!

Różowa sofa

DOPRACOWANIE PROJEKTU

Dokładność i zaangażowanie to nasze drugie imię. Projektowanie mieszkań za każdym razem jest dla nas nowym wyzwaniem. Nie ma dwóch takich samych pomieszczeń ani oczekiwań klientów. Słuchamy, analizujemy i poprawiamy projekt - do skutku. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze!

zabudowa wnętrz

WIZUALIZACJE 3D

Projekt na papierze to nie wszystko - to tylko punkt wyjścia do przeniesienia planu do rzeczywistości. Nasze biuro projektowe w Radomiu na podstawie wstępnego planu tworzy wizualizacje 3D, które prezentuje klientowi. Dzięki temu możesz obejrzeć dokładnie wnętrze - tak, jakbyś był wewnątrz pomieszczenia.

sypialnia - projekt wnętrz

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Aranżacja wnętrz w Radomiu, ale i każdym innym mieście, to nie tylko stworzenie projektu i przeniesienie go do programu graficznego. To także szczegółowa rozmowa z klientem, dzięki której można poznać jego preferencje i oczekiwania. Jesteśmy dla Ciebie - od postawienia pierwszej kreski na papierze, do wcielenia planu w życie!

 
pexels-pixabay-279719.jpg

JU.

Projektowanie i aranżacją wnętrz to nasza pasja

Nasze biuro projektowe w Radomiu oferuje kompleksowe usługi projektowania i aranżacji wnętrz. Jeżeli robisz to, co kochasz - nie przepracujesz ani jednego dnia, bowiem każde zadanie wykonasz z przyjemnością. Z tego samego założenia wychodzimy w ju. Architektura Wnętrz. 


Kochamy to, co robimy i robimy to, co kochamy. Dzięki temu każdy projekt naszego autorstwa spotyka się z dużym uznaniem ze strony naszych klientów. Oferujemy nie tylko projekt, ale również fachowe doradztwo i płynną komunikację. Na każdym etapie projektu możesz wdrożyć zmiany, skonsultować z nami wątpliwości i zadawać pytania. Na każde udzielimy wyczerpującej odpowiedzi, abyś czuł się jak najlepiej poinformowany i usatysfakcjonowany. 


Aranżacja wnętrz w Radomiu oferowana przez nasze biuro projektowe to perfekcja w każdym calu. Znamy nowoczesne rozwiązania, spośród których bez problemu wybierzemy to, które będzie Ci jak najlepiej odpowiadać. 


Twój dom to Twoja bezpieczna ostoja, do której powinieneś wracać z chęcią. Każdy jego kąt powinien być maksymalnie funkcjonalnie zaaranżowany - nie lubimy, gdy marnuje się choć niewielki kawałek przestrzeni. 


Wnęki, skosy czy asymetryczny kształt pomieszczeń nie stanowią trudności - na wszystko znajdziemy praktyczny i estetyczny sposób. 


Projektowaniem wnętrz zajmujemy się już od wielu lat. Na koncie mamy setki realizacji, dla różnych pomieszczeń: domów, mieszkań i lokali użytkowych. W każdy projekt wkładamy całe serce, wiedzę i siły. Wierzymy bowiem, że to właśnie na tym etapie zaczyna się realizacja marzeń o funkcjonalnym, przytulnym i bezpiecznym domu. 


Niezależnie od tego, jak dużym wyzwaniem może wydawać się dane pomieszczenie, poradzimy sobie z nim. Każdy projekt dopracowujemy w nawet najmniejszych detalach - w końcu już nieraz przekonaliśmy się, że to właśnie one mają największe znaczenie dla całości. Przed rozpoczęciem projektu staramy się zebrać jak najwięcej szczegółowych informacji na temat oczekiwań i potrzeb klienta. Dzięki temu ryzyko poprawek planu znacznie się zmniejsza. Jeśli jednak zachodzi taka potrzeba, korekty nanosimy aż do momentu, w którym otrzymamy pełną akceptację ze strony klienta. 


Projekt na papierze to jedynie punkt wyjścia. Po wstępnej akceptacji ze strony klienta przenosimy go do zaawansowanego programu graficznego, w którym tworzymy wizualizację 3D. Pozwala ona na wirtualny spacer po pomieszczeniu, dzięki czemu ocena ze strony klienta jest o wiele bardziej wymierna. 


Nasze biuro projektowe w Radomiu to także kompleksowa obsługa każdego klienta. Co to oznacza w praktyce? Każdemu poświęcamy tyle czasu, ile potrzebuje, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Odpowiadamy na wszelkie pytania, niezależnie od tego, ile ich jest - w końcu chcesz mieszkać w wymarzonym domu, a my to doskonale rozumiemy! 


Do każdego projektu podchodzimy tak, jak gdybyśmy projektowali mieszkanie lub dom dla siebie. Dzięki temu nasze biuro cieszy się doskonałymi opiniami, a nasze usługi są często zamawiane! 

 

KONTAKT

ju. Justyna Wróbel

Realizujemy projekty wnętrz na terenie Kielc, Lublina, Radomia i Warszawy

+48 728 500 880

Dziękujemy za przesłanie!