Relaks w domu

PROJEKTANT WNĘTRZ LUBLIN

 

PROJEKTOWANIE MIESZKAŃ W LUBLINIE

Architekt wnętrz

Projektowanie wnętrz to nasza codzienność, którą uwielbiamy. Dzięki temu każde kolejne zlecenie traktujemy jak wyzwanie, na którym możemy doskonalić swój warsztat, a przy tym zaproponować naszym klientom coś zupełnie nowego, nieszablonowego, a jednocześnie użytecznego i nowoczesnego. Nasze biuro projektowe w Kielcach to doświadczeni fachowcy, którzy sprostają każdemu wyzwaniu!

pexels-vecislavas-popa-1571452.jpg
 

PROJEKTY MIESZKAŃ

UNIKALNE PROJEKTY I ARANŻACJE

kuchnia pb do wizualizacji - Obrazek19.t
kuchnia pb do wizualizacji - Obrazek15.t
kuchnia pb do wizualizacji - Obrazek17.t
salon 4.tiff
zabudowa.tiff
salon 5.tiff
kuchnia 2.tiff
kuchnia 1.tiff
KORYTARZ 1.tiff
kuchnia justyna - Obrazek3.tiff
kuchnia justyna - Obrazek2.tiff
kuchnia justyna - Obrazek1.tiff
salon b.tiff
salon e.tiff
Obrazek6.tiff
 
Image by avery klein

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Wysokie, czy niskie? Wąskie i długie, czy symetryczne i przestrzenne? Ze skosami czy bez? Niezależnie od tego, jak wygląda pomieszczenie, które chcesz zaprojektować, Ju. Architektura Wnętrz przedstawi Ci rozwiązanie, z którego będziesz w pełni zadowolony. Nasze biuro architektoniczne w Kielcach każdego dnia realizuje nowe projekty - nigdy nie zobaczysz u nas dwóch takich samych pomieszczeń! Aranżacja wnętrz szyta idealnie na miarę Twoich potrzeb to usługa, którą realizujemy kompleksowo każdego dnia.

 
pexels-jean-van-der-meulen-1457844_edite

PROJEKT MIESZKANIA

Projektowanie wnętrz w Kielcach zawsze zaczynamy od szczegółowej i spokojnej rozmowy z klientem, by ustalić jego oczekiwania i preferencje. Architektura wnętrz to wymagające zadanie, dlatego zawsze warto powierzyć je profesjonalistom. W Ju. Architektura Wnętrz w Kielcach nieustannie szukamy nowych rozwiązań, by doskonalić naszą ofertę i móc zaoferować Ci wyjątkowe rozwiązania. Otwarte na potrzeby klienta, stosujące nowoczesne rozwiązania i zaangażowane w każdy projekt - takie powinny być idealne biura projektowe. Każdego dnia staramy się oferować coraz lepszą jakość usług!

 

BIURO PROJEKTOWE

Profesjonalne biuro architektoniczne w Kielcach

Nasze aktywne uczestnictwo w życiu społeczności jest powodem, dla którego Architektura Wnętrz odnosi sukcesy od momentu powstania firmy w 2000 roku. Dlatego tak ważne jest dla nas dzielenie się świeżymi wiadomościami i aktualizacjami. Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami od firmy Architektura Wnętrz, subskrybując nasz newsletter. Teraz nic już nie przegapisz!

salon 1

DUŻE DOŚWIADCZENIE

W naszej pracy nie ma miejsca na przypadki ani niedociągnięcia. Pierwszy oddział ju. Architektura Wnętrz powstał w 2000 roku. Od tej pory każdego dnia uczymy się czegoś nowego, by móc zaproponować Ci kompleksowe usługi na najwyższym poziomie!

Różowa sofa

DOPRACOWANIE PROJEKTU

Jesteśmy perfekcjonistami w każdym calu. Dlatego każdy nasz architekt wnętrz w Lublinie przykłada maksimum uwagi do tego, by projekt był dopracowany w każdym calu. Nie od dziś wiadomo, że to detale składają się na udaną całość.

zabudowa

WIZUALIZACJE 3D

W naszym biurze architektonicznym w Lublinie dla każdego klienta możemy wykonać projekt w 3D, dzięki któremu możesz poczuć się jak we wnętrzu swojego nowego mieszkania. Taki podgląd zapewni Ci pełny obraz tego, jak projekt będzie się prezentować w rzeczywistości.

pexels-william-sun-1267438.jpg

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Projektowanie mieszkań w Lublinie to kompleksowa usługa, dzięki której masz pewność, że wszystko będzie dopilnowane w nawet najmniejszym calu. Projekt zaczynamy od rozmowy z klientem, aby jak najlepiej poznać jego oczekiwania i pomysły. Na każdym etapie realizacji projektu klient ma realny wpływ na jego ostateczny kształt.

 
pexels-pixabay-279719.jpg

JU.

Projektowanie i aranżacją wnętrz to nasza pasja

Projektowaniem wnętrz w Kielcach (a także kilku innych lokalizacjach w Polsce) zajmujemy się od 2000 roku. Przez wszystkie lata obecności na rynku zdobyliśmy grono zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym. Aby sprostać wymaganiom ciągle rozwijającego się rynku, a co za tym idzie - także wymagań klientów - każdego dnia szukamy nowych możliwości rozwoju. 


Nasze biuro architektoniczne w Kielcach oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania mieszkań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dziesiątkom projektów na koncie możemy zaoferować nowoczesne i sprawdzone rozwiązania, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. 


Aranżacja wnętrz z Ju. Architektura Wnętrz to gwarancja doskonałego kontaktu, szybkiej realizacji zlecenia, a także otwartość na pomysły i sugestie klientów. Nie ma dla nas dziwnych ani niepotrzebnych pytań - zadaj ich tyle, ile potrzebujesz, aż poczujesz, że ciekawość została zaspokojona, a wszelkie wątpliwości rozwiane. Jesteśmy dostępni dla Ciebie przez cały czas, poświęcając każdemu klientowi tyle czasu, ile potrzebuje. Dzięki temu obie strony mają poczucie tego, że się dobrze zrozumiały, a realizacja projektu potwierdza, że wszystko jest możliwe!


Nasze biuro projektowe podejmuje się realizacji klasycznych pomysłów oraz tych zupełnie niestandardowych. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie i profesjonalne podejście do realizacji tematu. Zdaj się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów, którzy projektowaniem zajmują się na co dzień. Znajdziesz nasz w Warszawie, Radomiu, Kielcach i Lublinie. 


Pierwsze projekty zaczęliśmy wykonywać już w 2000 roku. Przez dwie dekady obecności na rynku nie tylko poznaliśmy tajniki profesjonalnego i funkcjonalnego urządzania wnętrz, ale także nawiązaliśmy sieć bezcennych kontaktów z profesjonalistami z innych, pokrewnych branż. Dzięki temu każdy projekt realizujemy nie tylko z dbałością o każdy detal, ale także możemy polecić fachowców z innych dziedzin, którzy pomogą kompleksowo wykończyć mieszkanie. 


Szczegółowa rozmowa z klientem na temat oczekiwań i wizji swojego mieszkania to punkt wyjścia. Na tej podstawie sporządzamy projekt, a następnie przenosimy go do programu, w którym tworzymy wizualizację 3D. Dzięki temu od razu możesz zobaczyć, jak będzie wyglądać Twój nowy dom jeszcze na długo, zanim się do niego wprowadzisz. 


Stawiamy na otwartość i komunikację. Dlatego klient ma pełną swobodę w dodawaniu sugestii do projektu. W końcu to jego przyszły dom, który ma być spersonalizowany w każdym calu!


Architekturą wnętrz w Kielcach w naszym biurze zajmują się wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy swoją pracę wykonują z przyjemnością. To właśnie dzięki temu połączeniu projekty wychodzące spod naszej ręki są satysfakcjonujące dla klientów w każdym calu. Projektowanie mieszkań to nasza specjalność - przekonaj się o tym, powierzając nam aranżację Twojego lokum!

 

KONTAKT

ju. Justyna Wróbel

Realizujemy projekty wnętrz na terenie Kielc, Lublina, Radomia i Warszawy

+48 728 500 880

Dziękujemy za przesłanie!