Relaks w domu

PROJEKTANT WNĘTRZ KIELCE

 

PROJEKTOWANIE MIESZKAŃ W KIELCE

Architekt wnętrz

Ju. Architekt Wnętrz to biuro architektoniczne w Lublinie, dzięki któremu zamieszkasz w swoim wymarzonym mieszkaniu. Nasz zespół to profesjonalni architekci z wieloletnim doświadczeniem, którzy na swoim koncie mają dziesiątki zrealizowanych z powodzeniem projektów. Projektowaniem wnętrz zajmujemy się na co dzień, już od wielu lat. Możesz nam zaufać.

pexels-vecislavas-popa-1571452.jpg
 

PROJEKTY MIESZKAŃ

UNIKALNE PROJEKTY I ARANŻACJE

kuchnia pb do wizualizacji - Obrazek19.t
kuchnia pb do wizualizacji - Obrazek15.t
kuchnia pb do wizualizacji - Obrazek17.t
salon 4.tiff
zabudowa.tiff
salon 5.tiff
kuchnia 2.tiff
kuchnia 1.tiff
KORYTARZ 1.tiff
kuchnia justyna - Obrazek3.tiff
kuchnia justyna - Obrazek2.tiff
kuchnia justyna - Obrazek1.tiff
salon b.tiff
salon e.tiff
Obrazek6.tiff
 
Image by avery klein

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Nasze biuro projektowe w Lublinie oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania wnętrz mieszkań. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, łączymy je również z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki temu każde mieszkanie jest projektowane idealnie na miarę indywidualnych potrzeb. Każdy projektant wnętrz z naszej załogi to doświadczony specjalista, który na swoim koncie ma już niejedną udaną realizację. Zdaj się na naszą wiedzę i doświadczenie - będziesz zadowolony! Architektura wnętrz to dla nas chleb powszedni.

 
pexels-jean-van-der-meulen-1457844_edite

PROJEKT MIESZKANIA

Aranżacja wnętrz w Lublinie możliwa jest dla każdego mieszkania. Niezależnie od jego metrażu, kształtu pomieszczenia i jego rozkładu, zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Architektura wnętrz to nasze codzienne wyzwania, których się nie boimy! Małe, czy duże? W nowym bloku, czy w starej kamienicy? Urządzasz się od nowa, czy planujesz częściową rearanżację i pozostawienie niektórych elementów? Bez względu na to, jakie jest Twoje mieszkanie, znajdziemy najlepszy sposób na jego urządzenie.

 

BIURO PROJEKTOWE

Profesjonalne biuro architektoniczne w Kielcach

Nasze aktywne uczestnictwo w życiu społeczności jest powodem, dla którego Architektura Wnętrz odnosi sukcesy od momentu powstania firmy w 2000 roku. Dlatego tak ważne jest dla nas dzielenie się świeżymi wiadomościami i aktualizacjami. Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami od firmy Architektura Wnętrz, subskrybując nasz newsletter. Teraz nic już nie przegapisz!

salon 1

DUŻE DOŚWIADCZENIE

W naszej pracy nie ma miejsca na przypadki ani niedociągnięcia. Pierwszy oddział ju. Architektura Wnętrz powstał w 2000 roku. Od tej pory każdego dnia uczymy się czegoś nowego, by móc zaproponować Ci kompleksowe usługi na najwyższym poziomie!

Różowa sofa

DOPRACOWANIE PROJEKTU

Jesteśmy perfekcjonistami w każdym calu. Dlatego każdy nasz architekt wnętrz w Lublinie przykłada maksimum uwagi do tego, by projekt był dopracowany w każdym calu. Nie od dziś wiadomo, że to detale składają się na udaną całość.

zabudowa

WIZUALIZACJE 3D

W naszym biurze architektonicznym w Lublinie dla każdego klienta możemy wykonać projekt w 3D, dzięki któremu możesz poczuć się jak we wnętrzu swojego nowego mieszkania. Taki podgląd zapewni Ci pełny obraz tego, jak projekt będzie się prezentować w rzeczywistości.

pexels-william-sun-1267438.jpg

KOMPLEKSOWE PODEJŚCIE

Projektowanie mieszkań w Lublinie to kompleksowa usługa, dzięki której masz pewność, że wszystko będzie dopilnowane w nawet najmniejszym calu. Projekt zaczynamy od rozmowy z klientem, aby jak najlepiej poznać jego oczekiwania i pomysły. Na każdym etapie realizacji projektu klient ma realny wpływ na jego ostateczny kształt.

 
pexels-pixabay-279719.jpg

JU.

Projektowanie i aranżacją wnętrz to nasza pasja

Tylko rzeczy zrodzone z pasji cieszą swoją formą w pełni. Nie inaczej jest z projektem aranżacji mieszkania. Ju. Architektura Wnętrz to codzienna praca profesjonalistów, którzy kochają swoją pracę. Dlatego jej efekty są bardzo owocne! 


Biura projektowe w Lublinie i kilku innych lokalizacjach (Warszawa, Radom, Kielce) pod szyldem Ju. z powodzeniem realizują kolejne projekty każdego dnia. Mieszkanie małe i duże, w nowym budownictwie lub w starej kamienicy, wysokie i niskie, ze skosami, uskokami czy występkami w ścianach lub podłogach - nic nie stanie na przeszkodzie do tego, by stworzyć projekt swojego wymarzonego miejsca na świecie!


W domu spędzasz najmilsze chwile. Odpoczywasz, czasem pracujesz, dzielisz czas z bliskimi. Dlatego Twoje mieszkanie, niezależnie od metrażu, musi być w pełni funkcjonalne, a jednocześnie przytulne i wygodne. Zawsze słuchamy pomysłów i oczekiwań każdego klienta tak długo, aż upewnimy się, że zrozumieliśmy się w pełni. 


Nie bez znaczenia dla powodzenia realizacji pozostaje nasze wieloletnie doświadczenie: pierwsze biuro projektowe pod marką Ju. powstało już w 2000 roku. Od tego czasu nieustannie rozszerzamy zakres naszych usług i stale podnosimy kwalifikacje. Dzięki temu sprawnie podążamy za najnowszymi trendami, a przy tym możemy łączyć je z klasycznymi rozwiązaniami. Nie ma takiego pomysłu, którego nie da się zrealizować! 


W naszej pracy nie ma miejsca na błędy, błądzenie po omacku czy zaniedbania. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, a o efektach najlepiej świadczy zadowolenie klientów i dalsze polecenia naszych usług. 


Projekt przechodzi dalej dopiero wówczas, gdy upewnimy się, że każdy szczegół został w nim należycie dopracowany. Dla naszych klientów tworzymy również wizualizacje 3D, dzięki którym efekty można podziwiać w pełnej krasie. Na każdym etapie realizacji klient może zgłaszać swoje uwagi i pomysły, a także dokonywać korekt - w końcu mieszkanie ma być zaprojektowane idealnie na miarę potrzeb!


Każdy klient jest inny - inne są również jego potrzeby i motywacje. Dlatego każde zlecenie traktujemy jak osobną historię, którą musimy poznać, by móc zaproponować najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji. 


Dzięki sprawnej komunikacji i współpracy z klientem nasze usługi w zakresie projektowania wnętrz cieszą się niesłabnącą popularnością. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a wrócimy z odpowiedzią najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Wybierając Ju. Architektura Wnętrz na wykonawcę swojego projektu zyskujesz gwarancję rzetelnego i szybkiego wykonania prac. Przygotujemy projekt, który z pewnością Cię zadowoli. 


Zaufaj profesjonalistom i postaw na pewną, sprawdzoną jakość. Potwierdzą ją dziesiątki zadowolonych z naszych usług klientów. Wierzymy, że podstawą mieszkania z przyjemnością jest dobry projekt. Przygotujemy go dla Ciebie z należytą starannością, dla pełnej satysfakcji!

 

KONTAKT

ju. Justyna Wróbel

Realizujemy projekty wnętrz na terenie Kielc, Lublina, Radomia i Warszawy

+48 728 500 880

Dziękujemy za przesłanie!